Dupep

Dupep, dünyanın neresinde olursa olsun çalışan takibini yapılabilmesini ve işletmelerin süreçlerini kolaylıkla dijitale geçirebilmesini sağlar.

İleri dönüşüm ve dijitalleşmeye odaklanan Ar-Ge ekibimiz yaklaşık 1  yıllık çalışma sonucunda ilk adım olan kağıtsız ofis projesi ile Dupep’i hayata geçirdi. Dupep, tüm iş süreçlerinin dijital ortamda yönetilebilmesi amacıyla etkileşimli bilgi kaynağı programı olarak tasarlandı.

Uluslararası teknoloji trendlerini takip ederek, sektör ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen Dupep, iş ortaklarımızın kullanımına sunuldu. Bu süreçte hem kendi kurumumuz hem de iş ortaklarımız ile kağıt tasarrufu sağlandı. İnsan kaynakları ve idari işler yönetim ekiplerinin verimliliği arttırılması bekleniyor.

Dupep, iş ortaklarına dijital dönüşümlerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede sağlanan zaman ve maliyet tasarrufu ile birlikte iş verimini arttırır. İş ortaklarımıza en iyi dijital deneyimi kazandırarak yüksek performans ile yönetilmelerini sağlar. Çalışanların interaktif olarak süreçlere katılımını gerçekleşirirken, dijitalleşen süreçlerle birlikte çalışan bağlılığında yüksek oranda arttırır.

Mobil uyumlu ara yüzü ile Dupep telefonunuzdan rahatlıkla kullanılabilir ve dilediğiniz yerden çalışanlarınızı ve işinizi anlık olarak takip edilmesini sağlayabilirsiniz.